XVI Чемпіонат України з футболу серед вищих навчальних закладів в Ірпені

1 год ago Андрей 0

Сьогодні на полі стадіону університету ДФСУ відбувся матч  чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів, де команда унівеситету Державної фіскальної служби України (Ірпінь) приймала на своєму полі команду «Юнга-Морська Академія» з Одеси, а  а у Тернополі зустрічалися ФК «Тернопіль-Педуніверситет» та «Фортеця-КПНУ» з Кам’янця-Подільського.

Гра проходила при чудовій, сонячній погоді і гравці обох команд мали можливості у повній мірі продемонструвати свою футбольну майстерність і слід. Слід сказати, що можливість відзначитись у першом таймі були  в обох команд, хоча більше шансів мали одесити, які декілька разів протягом короткого проміжку часу мали можливість відзначитись, але м’яч просто чудом оминав ворота.

Під кінець першого тайму Юрій Щериця у карному майданчику намагався пробити через себе по воротах суперника, але м’яч на шляху до воріт зупинила рука захисника одеситів і рефері гри призначає 11 метровий. Пенальті чітко реалізував Юрій Щериця, який пробив у лівий від воротаря кут воріт.

У другому таймі нападник ірпінської команди Юрій Щериця робить дубль, забивши гол-красень, в падіння через себе. Гості з Морської академії теж мали гарні нагоди для взяття воріт, але відзначитися змогли лише раз. У другому таймі, зі штрафного у ворота суперника влучив Артур Фролов.

Отож 2:1 — перемога команди «УДФСУ» з Ірпеня. Відзначимо, що і в Тернополі теж перемогли господарі з рахунком 2:1.