[sape]

Вольова перемога ФК «Ірпінь» в Лізі учасників АТО

Сьогодні на полі Ірпінського міського стадіону «Чемпіон» проходять матчі передостаннього, —  10 туру  Ліги учасників АТО.

Так наша команда ФК «Ірпінь» зустрічалася з командою футбольного клубу «Легенда» і забыгаючи уперед, зазначимо, що поступаючись по ходу зустрічи з рахунком 2:0, наші хлопці зібралися силами у другому таймі і забили три м’ячі поспіль у цьому цікавому і захоплюючому  поєдинку.

Та про все по-порядку. Сьогоднішній матч на стадіоні «Чемпіон»,  можна  реально записати в літопис унікальних матчів зіграних в історії футболу. Ірпінська команда вийшла на поле у складі 10 футболістів і на лавці запасних нашої команди, були лише малюк нападника Ірпінчан та ваш покірний репортер. Гра почалася активно з перший хвилин і не відчувалося, що Ірпінці грають у меншості. М’яч не затримувався у центрі поля і атаки то на одні, то на інші ворота,  накатувалися,  немов хвилі, але до завершального удару діло не доходило. Лише у середині першого тайму,  під час атаки гостей, центральні захисники Ірпінської команди так замешкалися, що буквально самі «привезли» собі гола — 1:0.  З таким рахунком команди пішли на перерву. На початку другого тайму, сюжет взяття ірпінських воріт повторюється, де фактично помилки  у діях захисників нашої команди, призвели до другого голу.

Але слід віддати належне бійцівському духу нашої команди, гравці якої після пропущенного голу не опустили руки, а навпаки,   наладили організаційні дії у грі команди, особливо в атаці.  Після ряду проведених атак команди з Ірпеня, нападник Борис  Сапоговский забиває перший гол у ворота команди суперників, який придав впевненості і запалу у грі наших хлопців.

Згодом, через 10 хвилин,  Самофалов Володимир забиває другий гол і зрівнює рахунок у грі  і буквально  наприкінці зустрічи , 24 номер нашої команди, Дмитро  Солодовников вдало підключився до штурму воріт суперника, забиває головою м’яч, після подачи кутового !

3:2   і вольова перемога команди з Ірпеня у передостанньому  10 турі  Ліги учасників АТО !

Наступна гра нашої команди відбудеться у неділю, 13 листопада, на стадіоні «Чемпіон» де ФК «Ірпінь» прийматиме у заключному 11 турі команду «Прикордонник» з міста Києва. Зазначимо що матч нашої команди є першим у 13 турі, тому залишається лише з’ясувати  точний час  проведення гри.

Отож, шановні вболівальники нашої команди і футболу зокрема, запрошуємо Вас на заключний тур Ліги учасників АТО, який відбудеться 13 листопада у неділю, на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені.

Нагадаємо, що інформацію про цей турнір і результати змаганнь,  ви можете отримати відвідавши офіційний сайт Федерації футболу учасників АТО  за наступним посиланням:  http://www.football.ukrazom.org