CК «Ворзель»- ФК «Міраж»-2:4

2 года ago Андрей 0

Cвою календарну гру 18 туру Чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу команда з Ворзеля проводила на своєму полі. І слід сказати, що це був перший матч, так як попередні свої домашні поєдинки ворзельці грали у Бучі…

Сонячна погода та відмінний стан футбольного поля у Ворзелі надали особливий колорит та атмосферу цього поєдинку. Тому і не дивно, що обидві команди почали цей поединок активно.

DSC03749-89797jpg copy

Вже на 8 хвилині гри, гравець команди «Ворзель», — Евген Смарига відкриває рахунок, майстерно завершивши флангову атаку свого партнера по команді.

Слід сказати, що це був перший поединок нападника ворзельців, після травми і забігаючи уперед можна сказати, що дебютний матч Евген провів на пристойному рівні.

Перший гол дещо заспокоїв господарів поля і за це вони поквиталися м’ячем у свої ворота. Вже через 9 хвилин гри, нападник «Міражу» Андрій Барташук, зрівнює рахунок гри, також забиваючи красивий гол 1:1.

Відчувалося, що жодну команду не влаштовував нічийний рахунок і атаки, то на одні ворота, то на інші, накатувалися немов хвилі. Хочеться відзначити, що обидві команди гостро атакували і мали можливість неодноразово відзначитись, але «кулястий» вперто не хотів пересікати ворота майже до кінця гри.

Лише на 38 хвилині глядачи знову побачили гол. Навісну передачу гравця «Міражу» з  правого  флангу знову вдало завершує 3 номер гостомельчан — Барташук Андрій. Цей гол придав впевненості гостям, які стали діяти більш активніше в атаках і мали можливість ще декілька разів відзначитись, хоча  наприкінці зустрічи ворзельці дещо вирівняли гру на свою користь. За рахунком 1:2, — команди пішли на відпочинок.

Другий тайм команди почали також дуже активно і навіть не відчувалося, що позаду 45 хвилин гри. Відверто кажучи для пересічного вболівальника таку гру приємно було спостерігати, особливо в таку теплу сонячну погоду.Гравці обох команд намагалися знайти свої ключи для взяття воріт суперника, але брак у завершальних діях та неточності призводили на нівець командні дії.
Лише під кінець гри, активність з боку обох команд переросла у результат.
Герой матчу Андрій Барташук, («Бартез»), який не давав спокою обороні ворзельців протягом усього матчу, забиває 3 гол, оформлюючи «хет-трик».

Буквально через 3 хвилини, вийшовший на заміну 10 номер гостомельчан Гаєвський, остаточно збільшує рахунок у грі, забиваючи 4 гол.
За 5 хвилин до закінчення гри ворзельці спромоглися лише забити гол престижу. Після грубого порушення у карному майданчику, арбітр гри Дмитро Мельниченко призначає пенальті у ворота гостей, який вдало виконує захисник ворзельців —  Юрій Степаненко.
Отож, остаточний рахунок гри 2:4.