Названі кращі забудовники і кращі новобудови 2016 року

1 год ago Андрей 0
nagrada

Експертна Рада премії «Український Будівельний Олімп» оголосила результати відбору на звання Лауреата професійної премії, повідомляється на офіційному сайті stroyolimp.com.ua.

Цією нагородою щорічно відзначаються кращі житлові комплекси і компанії вітчизняної будівельної галузі. Грунтуючись на даних анкет, які надали номінанти, а також інформації з відкритих джерел (ЗМІ, спеціалізовані форуми, споживчі опитування), експерти вибрали успішні компанії, які динамічно розвиваються, а також новобудови, що відрізняються унікальними проектами, архітектурою, масштабністю.

Серед забудовників премією були відзначені наступні компанії:

УГСК «УКРБУД» (Київ) в номінації «Лідер будівельної галузі». За 25 років роботи на ринку корпорація, об’єднавши підприємства з багаторічним професійним досвідом, реалізувала десятки проектів, в тому числі високого рівня складності, брала активну участь у державних програмах будівництва доступного житла та благодійних проектах.

СК «Атлант» (Київ) — забудовник року. Зараз компанія активно будує великі житлові комплекси в столичному передмісті, а за 27 років роботи на ринку нею введено в експлуатацію понад 1 млн кв. м в 18 містах України і зарубіжжя.

Comfort Life Development (Ірпінь) — девелопер року. Великі будівельні об’єкти в передмісті столиці стали візитною карткою цієї компанії, а стрімка динаміка зростання дозволяє увійти в число лідерів будівельної галузі.

Global Development (Львів) — регіональний девелопер року. Компанія успішно реалізує будівельні проекти в Києві, Львові, Луцьку, Чернівцях, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Харкові, Ужгороді.

Evrodim.com (Київ) — лідер галузі: надійність, якість, своєчасність. Застосування нових технологій і якість котеджного будівництва є характерними рисами цього компанії.

СК «Мельник» (Івано-Франківськ) — регіональний забудовник року. Масштаби будівництва, репутація професіонала і гнучка цінова політика дозволили цьому забудовнику зайняти провідну позицію в своєму регіоні.

Royal House (Київ) — надійний забудовник. Компанія будує якісне і комфортне житло бізнес-класу, відмінна риса якого — елегантний архітектурний стиль;

Компанія «Особняк» (Вінниця) — «Сучасне будівництво: надійність і якість» за реалізацію великих житлових проектів у Вінниці.