Ліга учасників АТО: ФК «Ірпінь» — ФК «Київський Авангард» — 0 : 6

1 год ago Андрей 0

dsc08253

Щойно завершилася остання гра 8 туру Ліги учасників АТО між командами  футбольного  клубу «Ірпінь»  та командою «Київського Авангарду», яка перемогла ірпінську команду  з рахунком  — 0 : 6.

З перших хвилин гри кияни почали активно атакувати ворота ірпінської команди і відчувалася перевага «авангардівців» у швидкості на полі.  Слід сказати, що ірпінська команда вдало розгадувала маневри суперників у нападі і не давала киянам завершити їх часті випади на ворота голом, —  хоча моментів було чимало. Лише наприкінці гри, киянам вдалося відкрити рахунок а згодом, під занавіс поєдинку, забити ще один гол.

Початок другого тайму  видався відверто провальним для нашої команди — три голи залетіли у ворота ірпінської команди буквально за 15 хвилин. Оговтатись від «голепаду» ірпінцям так і не вдалося, а наприкінці гри наша команда залишилася у меншості і отримала ще й пенальті у свої ворота, які вдало реалізували кияни.   У підсумку,  молодість перемагає досвід — 0:6.