Ірпінчани — чемпіони престижних обласних змагань з волейболу

2 года ago Андрей 0

ВІТАЄМО НАШИХ ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ТА ТРЕНЕРА ВДОВІНА СЕРГІЯ МИХАЙЛОВИЧА З ТИТУЛОМ — ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ V СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ УКРАЇНИ !

12743865_1770712766493246_7112619830267344397_n

Вчора Ірпінь дійсно став  центром волейбольних баталій Київщини.  Кращі юні волейболісти області зібралися у нашому  місті аби вибороти право кращої команди Київської області.

Шість команд з Київщини змагались у фіналі обласних змагань — V Спортивних ігор школярів України з волейболу серед юнаків 1999 років народження і молодші.

У складній і виснажливій боротьбі проходили усі матчі цього волейбольного турніру, який проходив на двох майданчиках протягом усього дня і  забігаючи уперед скажемо, що перемога дісталася нашим хлопцям, які незважаючи на різницю у віці посіли перше місце

На другому місці команда юнаків із Переяслав -Хмельницького району, третіми стали волейболісти Києво-Святошинського району ( смт.Боярка ).

Дякуємо всім хто підтримував та вболівав за юнаків у спортивному залі нашої ДЮСШ і особливо їх батькам, які вболівали за своїх синів а саме: Боярчука Артема, Онуфрика Святослава, Федосєєва Михайла, Грабовського Ігоря, Жеведя Сергія, Мелешка Іллію , Эйсмонта Дмитра, Пісклова Іллію .

Ми пишаємося вами хлопці та бажаємо гідно виступити у зональних змаганнях V Спортивних iгор України, які відбудуться 16 -21 лютого у м.Києві.