Фінал Кубку Києво-Святошинського району з футболу в Ірпені: ФК «Кудрівка-Ірпінь» — ФК «Джуніорс» (Шпитьки) — 1 : 4

«Кудрівка» (Ірпінь) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:4

28 червня 2018 року.  Ірпінь.  Центральний міський стадіон «Чемпіон».  117 глядачів.  + 26 С.

Голи: Роман Солодаренко 78 хвилина з пенальті – Ятленко 18, Костяний 25, Курята 60, Кульгук 90.

28 червня, на Центральному міському стадіоні “Чемпіон”  в Ірпені відбувся  фінальний матч  Кубка Києво-Святошинського району між командами  ФК “Кудрівка-Ірпінь”  (Ірпінь) та ФК “Джуніорс” (Шпитьки).

Перед початком  фінальної гри відбулася урочиста церемонія відкриття фіналу на який до нашого міста прибули почесні гості: перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, заступник голови КОФФ Олександр Нігруца, заступник голови Києво-Святошинської РДА Михайло Резнік, а також  сільський голова села Шпитьки  — Надія Грищенко, які привітали команди перед початком фіналу.

Потім почалася і сама гра, яку обидві команди розпочали дуже активно, хоча  вже з перших хвилин було помітно, що гості в індивідуальних та командних діях мають перевагу за класом над нашими хлопцями і вже згодом, на 21 хвилині гри,  Андрій Ятленко відкриває рахунок у цій зустрічи, майстерно замкнувши подачу зі штрафного свого партнера по команді Івана Кровошеєнка.

Не пройшло і десяти хвилин гри, як на 30 хвилині зустрічи нападник «Джуніорс»  Вадим Костяний дотепно п’яткою переадрисовує  м’яч у сітку воріт після прострілу свого одноклубника Олександра Скорохода з правого флангу і рахунок у грі стає 2:0.

У першій половині зустрічи обидві команди ще мали чудові моменти для взяття воріт, але забракувало майстерності гравцям у завершальні моменти.

У другій половині гри «юніори» продовжили свої атакувальні командні дії, які на 67 хвилині увінчалися успіхом, де Віктор Курята голою забиває м’яч  у ворота ірпінчан після вдалої комбінації його одноклубників і  рахунок у грі стає 3 :0.

Під занавіс гри, вийшовший на заміну гравець «Кудрівки»  — Роман Солодаренко з пенельті забиває гол «Джуніорс», на який гості відповіли також взяттям воріт  ірпінчан на 82 хвилині.

Після розіграшу багатоходівки,  підступний удар Дмитра Кульгука, який проходить повз воротаря команди з Ірпеня,  остаточно ставить переможну крапку у цій зустрічи — 4:1.

По завершенні гри фіналістів та тріумфаторів Кубка Києво-Святошинського району урочисто вітали і нагороджували медалями та дипломами наші почесні гості,  разом з керівництвом спорту нашого міста в особі Віолетти Кременчук, яка також особисто вручила  пам’ятну статуетку КСРФФ кращому  гравцю фіналу – Олександру Скороходу з команди «Джуніорс».

Слід сказати, що цей Кубок Києво-Святошинської районної федерації футболу для команди «Джуніорс», який вона виборола в Ірпені,  став першим  серед трофеїв,  який вона вписала в історію нагород  за її десятилітню історію  виступів клубу у цьому чемпіонаті.

Пропонуємо вашій увазі ще раз переглянути вже  історичні  миті кубкового фіналу КСРФФ на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені.