Фінал чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів в Ірпені

DSC00016

Сьогодні на полі Університету державної фіскальної служби України в Ірпені відбулися фінальні матчи чемпіонату  України з футболу серед вищих навчальних закладів України.

Так, першими на поле стадіону об 11.00 вийшли команди  СК «КНТЕУ-Меркурій» м. Київ та команда «ЛДУФК» зі Львова, які у напруженому поєдинку за бронзові нагороди так і не змогли виявити переможця — 3:3. За регламентом змагань — пенальті. Кращими  «футбольними дуелянтами» стали гравці зі столиці України, які переграли футболістів зі Львова по пенальті з рахунком  6:5 і  стали бронзовими призерами чемпіонату України серед студентських команд.

DSC00051

DSC00058

У фінальному матчі зустрічалися футболісти  Університету державної фіскальної служби України (Ірпінь) та Тернопільського Національного педагогічного Університету.  Обидві команди показали  видовищний і цікавий футбол, який сподобався вболівальникам.  Напруга та інтрига матчу тривала до 90 хвилини зустрічи. Спочатку гості першими відкрили рахунок у грі і сталося це лише у другому таймі, а згодом, вже через декілька хвилин, наприкінці зустрічи, — господарі майданчика, зрівнюють рахунок з пенальті, який влучно реалізував 10 номер команди з Ірпеня.  Головний час зустрічи так і не виявив переможця фінальної гри, отож, як і у попередній зустрічи, довелося вирішувати стосунки за долю чемпіонського звання у серії післяматчевих пенальті.

Слід сказати, що більш влучнішими виявилися футболісти з Тернополя, які перемогли з рахунком 5:4 по пенальті  і  стали чемпіонами України з  футболу серед вищих навчальних закладів.

За традицією змагань відбулося нагородження команд та урочисте закриття чемпіонату.