Чемпіонат Київської області. 6-й тур.

422af-Nikolay-Balakin

Шість перемог гостей в семи матчах, три видалення і два призначених пенальті — такий короткий підсумок шостого туру чемпіонату Київської області. Найбільш насиченим на події став центральний поєдинок туру, що відбувся в Ставище. На тутешньому стадіоні «Колос» зустрічалися лідери чемпіонату — «Любомир» приймав «Джуніорс».

422b0-1

Обидві команди порадували цікавим і змістовним футболом, створили безліч гольових моментів, але трохи більш вдалими виявилися гості. На результат матчу вплинув ще й головний арбітр — Микола Балакін. 26-річний представник династії футбольних арбітрів, який за досить короткий відрізок часу пройшов шлях від обслуговування матчів аматорів до Прем’єр-ліги (в нинішньому сезоні провів дев’ять матчів в еліті!) Призначив два, м’яко кажучи, спірні пенальті. У кінцівці першого тайму Балакін розгледів в боротьбі Кістяного і Гаврилюка фол захисника «Любомира» (41:57 хвилина на першому відео), а після перерви віддав «боржок» господарям, вказавши на «точку» вже в штрафній «Джуніорс» (12:20 хвилина на другому відео). Наскільки вірними були дії арбітра — судіть самі. А ось до інших важливих рішень Балакіна претензій бути не може: і Понежда, і Дзисюк заслужили на червоні картки.

Перемогу ж команді Сергія Шута приніс класний дальній удар Вадима Кістяного, який подібним чином відзначився вже у другому матчі поспіль. Таким чином новачок чемпіонату очолив турнірну таблицю, потіснивши з першої позиції «Любомир».

Третю позицію несподівано продовжує утримувати «Зоря». Представник ВЛАДИСЛАВКА знову не пропустив, а дубль Олександра Мартиненка приніс колективу три очки в протистоянні з ПІСКІВСЬКИЙ «Рубіном». Форвард «Зорі» вийшов на друге місце в рейтингу кращих бомбардирів чемпіонату, тоді як лідирувати продовжує Євген Горобець. З передач свого більш відомого однофамільця Андрія Воробея нападник «Десни» забив два м’ячі у ворота «Оболонь-Бровар-2». 2: 0 — перемога команди Володимира Бондаренко, яка після невдалого старту вже впритул підібралася до лідерів.

Чергової поразки зазнав «Сокіл». Цього разу команда Олега Самченко вдома поступилася «Патріоту», хоча весь другий тайм провела в більшості. Перемогу представнику Баришівського району приніс результативний удар Петра Кондратюка, досвідченого півзахисника, який раніше пограв за «Борисфен», «Ворсклу», вінницьку «Ниву», алчевську «Сталь», «Іллічівець», ФК «Львів», черкаський «Дніпро» і чернігівську «Десну».

Перервав серію невдач «Обухів» Анатолія Пісковца. Після двох матчів без перемог обухівчані в гостях зломили опір одного з аутсайдерів турніру «Вишневе».