Чемпіонат Київської області — 3-й тур

«Обухів» Пісковца перемагає в битві фаворитів
416ef-Anatoliy-Piskovec

Третій тур чемпіонату Київської області не порадував своєю результативністю, але подарував кілька захоплюючих поєдинків, які за рівнем ні в чому не поступаються матчів другої ліги України.

Центральний матч туру відбувся на столичному стадіоні «Локомотив», де зустрічалися головні фаворити на перемогу в чемпіонаті — «Джуніорс» приймав «Обухів». Господарі поля — представник мальовничого селища Шпитьки — здорово відіграли в першому таймі, але свою перевагу не змогли втілити в забиті м’ячі. Підопічні заслуженого тренера України Анатолія Пісковца грамотно побудували гру від оборони і до перерви не надали супернику майже жодного шансу пробити свого воротаря. Відзначити можна небезпечний постріл Байдачний (вище воріт) і несильний удар Колесника в руки Бурдейний, який захищав в цей день ворота «Обухова».
Чемпіонат Київської області. 3-й тур. «Обухів» Пісковца перемагає в битві фаворитів — зображення 1

У другому таймі команда Сергія Шута і Вадима Гордієнко продовжила насідати на ворота суперника. Відмінність від першої половини зустрічі полягала в тому, що і колектив Анатолія Пісковца в обороні не відсиджувався. Обуховчане при кожній нагоді намагалися організувати швидку контратаку. До пори до часу нічого путнього у гостей не виходило, аж поки на 77-й хвилині Ярослав Важко ударом з-за меж штрафного майданчика і не вразив цей кут воріт.

416f0-1

Пропущений господарями м’яч ніяк не вписувався в загальну картину матчу. Ошелешений таким поворотом подій ФК «Джуніорс» кинувся великими силами відіграватися, але удача відвернулася від команди Сергія Шута. Можливості врятувати поєдинок були у Олександра Шкільного і Дениса Маринчука. Але перший не реалізував вихід тет-а-тет з воротарем, а удар другого прийняла на себе стійка. Заради справедливості варто зауважити, що і гості не скористалися вірним шансом подвоїти свою перевагу. У кінцівці зустрічі вихід один на один з воротарем не реалізував нападник «Обухова».

Взагалі в третьому турі каркас воріт здригався після ударів футболістів не один раз. Тільки в Погребах було зафіксовано аж чотири таких випадки. Гравцям місцевої «Десни» впору сходити до церкви. За останні два поєдинки підопічні Володимира Бондаренко створили моментів на кілька матчів вперед, але при цьому забили всього лише два м’ячі. У третьому турі команда, ведена Андрієм Горобцем і Віктором Вацко, розділила очки з Баришівським «Патріотом». «Десна» вийшла вперед у першому таймі, автором голу став Євген Горобець. Однак після перерви гості відігралися. Спасителем «Патріота» виступив Петро Кондратюк, ще недавно виступав за іншу «Десну» — чернігівську в першій лізі України.

416f1-1

Нарешті переміг «Сокіл». Підопічні Олега Самченко в гостях насилу переграли молодиків з «Моноліту». Вольову перемогу представнику Михайлівки-Рубежівки принесли результативні удари екс-гравця ЦСКА, «Олександрії» і «Буковини» Євгена Шупіка (відзначився в другому матчі поспіль), а також Віталія Ємельянова.

У лідери чемпіонату поряд з «Обуховим» вийшов «Любомир». У третьому турі команда з Ставища здобула непросту перемогу в Броварах, де з рахунком 1: 0 обіграла місцевий однойменний футбольний клуб. Три очки «Любомиру» приніс влучний удар Сергія Чернія в компенсований арбітром час.

Серед інших поєдинків туру слід відзначити перші перемоги в чемпіонаті «Зорі» і РВУФК, а також третю поспіль нічию «Рубіна».