Чемпіонат БОТГ з футболу: ФК «Ірпінь» — ФК «Фенікс»(Буча) — 7 : 3

Сьогоднішня календарна гра Х туру чемпіонату БОТГ з футболу на центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені між командами ФК «Ірпінь» та ФК «Фенікс» (Буча) розпочалася доволі таки  активно і вже на 16 хвилині гри наш нападник під номером 11 —  Микола Тимченко забиває чудовий, перший гол нашої команди у цій грі.

Пройшло буквально 10 хвилин і бучанці теж відповідають красенем голом, який з подачі кутового,  хлестким ударом,  буквально вколочує «кулястого » у ствір наших воріт 15 номер команди «Фенікс».

Бучанці протягом першого тайму мали ще моменти відзначитися, але реально вдалося  їм це зробити лише на 44 хвилині першого тайму, на що  наш Микола Тимченко, який сьогодні був дуже націлений на ворота суперників,  відповів другим голом  ірпінчан  на 45 хвилині гри і команди йдуть на перерву за нічийним рахунком — 2:2.

У другому таймі наші футболісти почали діяти ще активніше, і вже на 55 хвилині гри рахуном стає 3:2 на користь ірпінчан. Після цього забитого м’яча, який придав хлопцям впевненості  та організованості у командних діях, відразу чотири голи  у ворота бучанців полетіли з інтервалом менш аніж п’ять хвилин, де слід зазначити, своїм гольовим фейерверком нашого нападника Миколу Тимченка, який у другому таймі забиває ще три м’ячі і доводить загальню кількість забитих своїх м’ячів у цій грі до п’яти, на що бучанці спромоглися відповісти лише голом 66 хвилині матчу.

Вітаємо наших хлопців з переконливою перемогою у цій грі, яка дала можливість нашим футболістам  повірити у свої сили і мати заряд впевненості на майбутні футбольні баталії у цьому чемпіонаті !