Білоруська студентська збірна — володар «Кубку героїв Чорнобиля» — 2016 !

DSC09227

Сьогодні відбулися заключні, фінальні матчі, VI Міжнародного футбольного турніру серед студентських команд на «Кубок героїв Чорнобиля», який протягом трьох днів проходив у нашому місті.

Отож, першими на поле стадіону університету фіскальної служби України вийшли студентські збірні команди України та Молдови аби вирішити у двобої долю бронзових нагород турніру.

Слід сказати, що матч для обох команд видався не з легких, гравці,  як української команди, так і команди з Молдавії діяли на полі активно, але  ворота  обох збірних після першого тайму залишалися сухими.

У другому таймі гравці обох команд мали ряд можливостей аби відзначитись, але м’яч так і не хотів пересікати лінію воріт і здавалося, що доля гри знову буде залежати від серії післяматчевих пенальті,  але два голи забиті гравцями збірної команди України на  78 та 82 хвилинах матчу, остаточно визначили переможця цієї гри.

DSC09142

У другому фінальному поєдинку турніру, який розпочався о 13.00 збірна команда студентів Білорусії грала з київською командою  — КНТЭУ — «Меркурій». Сценарій гри команд також був дещо схожий на попередній поєдинок. Результативністю обидві команди не балували глядачів. Після першого тайму рахунок на табло був 0:0. У другому таймі команда Білорусії, гравці якої у середині гри дещо активізувалися у командних діях і організували декілька гострих моментів. Під час однієї з атак,  кияни грубо порушили правила у своєму штрафному майданчику і рефері гри показує на 11 метрову позначку. На жаль 5 номер білоруської команди пробиває вище воріт. Цей промах, дещо завів гравців обох команд, які почали діяти активніше на полі і інколи емоції виходили за край. Так,  арбітр гри,  за друге попередження вилучив у другому таймі одного з гравців київської команди «Меркурій» і матч команда мала догравати у меншості. Слід сказати, що атаки немов хвилі накатувалися на  ворота то однієї,  то іншої команди і вигідних гольових моментів було хоч відбавляй, але м’яч так і не пересік  лінію воріт жодної команди і за регламентом  змагань суддя гри призначив післяматчеві пенальті.

DSC09126

Хочеться сказати, що у післяматчевій дуелі команд, точнішими виявилися гравці з Республіки Білорусь, які лише з перевагою в один м’яч і з рахунком — 7:6 святкували перемогу у цій фінальній грі.

DSC09190

По закінченню фінального матчу, відбулась офіційна церемонія нагородження команд-учасниць VI Міжнародного футбольного турніру на «Кубок героїв Чорнобиля» — 2016 року на яку прибули і почесні гості на чолі з паном Миколою Томенком — віце-президентом НОК України, який до речі донедавна був Головою Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, а також Олександр Заваров — уславлений  гравець київського «Динамо» та збірної СРСР, який нині є віце-президентном Всеукраїнської футбольної асоціації студентів.