7 перспективних професій 2025 року

2 года ago Андрей 0
6036

Вже ні для кого не секрет, що з таким швидким розвитком нових технологій деякі професії втратять свою актуальність. Зате обнадіює те, що будуть створюватися нові, зовсім інші професії.

Фірма Sparks & Honey, яка знаходиться в Нью-йорку, займається відстеженням нових видів зайнятості. Пропонує вам познайомитися з деякими новими професіями, які, на думку глави компанії Террі Янга, обов’язково з’являться до 2025 року.

1. Менеджер цифрофової смерті.

Працівник на цій посаді буде брати всі події життя окремої людини і придумувати по ним історії. Це можна робити ще при житті, щоб розвинути особистий брендинг, або після смерті, як зараз роблять з відомими особистостями.


2. Радник по індивідуальній освіті.

Сьогодні під освітою розуміється 4 роки в навчальному закладі. Але незабаром прийде тенденція, коли люди будуть вчитися всього лише рік  або місяць в різноманітних місцях. От саме радники будуть допомагати визначитися з широким вибором можливостей.

3. Кабінетний мандрівник.

Террі стверджує, що комунікаційна техніка буде настільки доступною, що, наприклад, звичайний супутник зможе придбати будь-яка людина. Завдяки цьому «кабінетні мандрівники» сидітимуть вдома і в той же час подорожувати по світу.

4. Майстер 3D-друку.

Скоро ми перестанемо замовляти в Китаї комплектуючі деталі до різних механізмів, так як їх можна буде надрукувати на 3D-принтері прямо у себе на місці.

5. Спеціаліст по мікробному балансу.

Тут Террі порівняв науку «мікробний баланс» з фен-шуем. В майбутньому людині треба буде знаходити спільну мову зі своїми бактеріями для гармонізації життя свого тіла. Послуги з «мікробного балансу» і буде надавати окремий фахівець.

6. Корпоративний дезорганізатор.

Ця людина буде робити «організований хаос» в компаніях для того, щоб працівники починали мислити креативно та інноваційно. Без цих якостей будь-якої компанії не бачити прибутку в майбутньому.

7. Спеціаліст по цифровому детокс.

Ця людина буде допомагати вам позбавлятися від цифрової або інформаційної залежності. Подейкують, що будуть навіть існувати клініки, де можна вилікуватися від цієї недуги.