Iрпінь — місто велоруху !

  Сьогодні очільник Ірпеня Володимир Карплюк поділився наступним повідомленням на своїй сторінці у фейсбук:

  «Стартом масштабного розвитку велоруху в Ірпені став велопробіг, проведений в місті до 25-го Дня Незалежності України.
  Так, досі в Ірпені вже була сформована велогромада, в діяла громадська ініціатива «Велосипедний Ірпінь», значну роботу проробив Олександр Костюк, якісно роблять свою справу прокатники велосипедів, з постійними ініціативами виступає Максим Плешко.
  Та потрібен новий виток. І декілька кроків вже зроблено.
  По-перше, я звернувся офіційним листом до Київського міського голови Віталія Кличка з проханням спільними зусиллями реалізувати проект «Велосипедний маршрут Київ-Ірпінь» зі спорудженням велодоріжок та велопарковок на станції метро «Академмістечко».
  По-друге, ми почали розробляти трасування веломаршруту.
  По-третє, розпочали переговори з велоспільнотою Києва.
  Я ініціюю створення Громадської ради при Ірпінському міському голові з питань розвитку велоінфраструктури та введення посади радника Ірпінського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури.
  Звертаюся до депутатів Ірпінської міської ради та підприємців міста протягом вересня-жовтня 2016 року допомогти зі встановленням велопарковок скрізь, де того потребує велогромада Ірпеня. Адже, Ірпінь — це не лише місто парків, здоров’я та спорту, а й місто велоруху. Чи буде наш велорух потужний, залежить від кожного з нас.
  Окреме прохання до ірпінців-читачів моєї сторінки у Facebook. Прошу Вас повідомляти мене про місця в Ірпені, де необхідно встановити велопарковку».
  Велоуспіхів нам!