[sape]

Фортуна визначила фіналістів

412c0-1

На фінішну пряму вийшов шостий розіграш Меморіалу Віктора Гавриловича Чанова.

10 квітня в місті Вишневе (Київська область) відбулися півфінальні поєдинки турніру пам’яті воротаря, який є дворазовим чемпіоном СРСР з футболу. У першому з них зустрічалися два представника Вищої ліги чемпіонату Київської області — «Джуніорс» (Шпитьки) і «Сокіл» (Михайлівка — Рубежівка), які тріумфували у трьох попередніх розіграшах трофею.

412bf-Memorial-Chanova
Перший тайм залишився за підопічними Олега Самченко. Скориставшись помилкою оборони, «соколята» зусиллями Шорникова вже в дебюті зустрічі вийшли вперед. Микита, точно пробивши в ближній кут, реалізував вихід тет-а-тет з воротарем.

Домігшись свого, «Сокіл» віддав ініціативу супернику і почав грати від оборони. В атаці ж команда Олега Самченко робила ставку на майстерність Еммануеля Окодуви і Серго Горконашвілі. Але якщо нігерієць здорово розганяв атаки «Сокола» і регулярно загострював гру, діючи з глибини, то для нападника колективу з Михайлівки-Рубежівки матч складався не найкращим чином. Не дивно, що ще до перерви тренерський штаб номінальних гостей замінив Серго на Ігоря Киричека.

Що до «Джуніорс», то з перших хвилин на поле вийшов президент клубу Сергій Шут. Він зайняв позицію на правому фланзі півзахисту. Разом з ним в «старті» з’явилися Юрій Щерица і Денис Маринчук, який пропустив попередній матч команди в чемпіонаті Київської області. Колектив Вадима Гордієнко багато комбінував на підступах до штрафного майданчика суперника, але воротаря «Сокола» потривожив лише лічені рази.
Меморіал Чанова. Фортуна визначила фіналістів — зображення 2

Після перерви «Джуніорс» посилив тиск на ворота суперника. Багато в чому це стало можливим завдяки появі на полі Олавале Фабунмі. Вихованець київського «Арсеналу», який пограв на професійному рівні за «Черкаський Дніпро», додав мобільності середньої лінії шпітьковской команди. А що з’явився трохи пізніше Олександр Левенець надав атакам «Джуніорс» винахідливості. Це він на 58-й хвилині зустрічі знайшов у штрафному суперника Юрія Щерица, який сильним ударом відправив м’яч у дальній кут. Варто відзначити, що за кілька хвилин до того, як рахунок став нічийним, «Сокіл» ледь не забив другий м’яч. Спершу свою команду виручив Євген Стриж, а потім Микита Шорников не зміг реалізувати вихід один на один з воротарем (пробив вище).
412c1-1

Далі підопічні Вадима Гордієнко продовжили контролювати хід поєдинку, та тільки пробити Дениса Сабатюк у господарів не виходило. Справа йшла до серії післяматчевих пенальті, про що прекрасно розуміли тренери обох команд. Зрештою, представники «Джуніорс» за кілька секунд до закінчення матчу зробили тактичну заміну, випустивши на поле Юрія Балашева. Володар Кубка України з футзалу-2015 перед початком сезону зайняв в клубі посаду адміністратора, на якій успішно потрудився в «Колосі» (Ковалівка). Планувалося, що Балашев в ході серії пенальті займе місце у воротах «Джуніорс», але до цього кроку не дійшло. Стриж парирував удар з «точки» Шорникова, а потім виграв дуель нервів у Сабатюк. 4: 2 — тепер команда Сергія Шута має відмінні шанси третій рік поспіль виграти Кубок Чанова.

«Джуніорс» (Шпитьки) — «Сокіл» (Михайлівка — Рубежівка) 1: 1, по пенальті — 4: 2
Голи: Щерица 58 — Шорников 9
Пенальті реалізували: Ремезовский, Маринчук, Щерица, Фабунмі — Трасковскій, Окодува
Нереалізовані пенальті: Шорников, Сабатюк

«Джуніорс»: Стриж, Чуприна, Самар, Савицький, Степаненко, Маринчук, Колесник, Куба, Шут, Тіечко, Щерица. На заміну виходили: Чорновіл, Ремезовский, Фабунмі, Мишко, Левенець, Балашев.

«Сокіл»: Гавриш, Трасковскій, Давиденко, Сачок, Волинець, Яцишин, Дердо, Шорников, Окодува, В. Соколов, Горконашвілі. На заміну виходили: Саботюк, Киричок, Я.Сокол, Емека.

Попередження: Яцишин 33, Шорников 70

Фотоальбом матчу

Суперником «Джуніорс» в фіналі Меморіалу Чанова стане «ПС-Віннер» (Боярка). Команда, яку очолює відомий у минулому півзахисник маріупольського «Металурга» Костянтин Сахаров, здолала Вишневський «Гостинний Двір». Основний час зустрічі завершився бойовою нічиєю 1: 1. А ось в серії пенальті удача посміхнулася боярської команді — 4: 2.

«Гостинний Двір» (Вишневе) — «ПС-Віннер» (Боярка) 1: 1, по пенальті 2: 4
Голи: Ткаченко 52 — Рудюк 82 пен

«Гостинний Двір»: Сальник, Онікієнко, Лебединець, Нікітенко, Андрійчик, Крайовий, Дробот, Костюк, Ткаченко, Зелді, Постолатьєв. На заміну виходили: Кравченко.

«ПС-Віннер»: Брагінець, Рудюк, Соловьюк, Понежда, Клюсько, Морозов, Кушнір, Терещук, Бойко, Ткачов. На заміну виходили: Остапенко, Яровий.

Попередження: Дробот 42 — Клюсько 32, Понежда 37, Морозов 53